SOS (Special Office Solutions);

Ofis yapılarında iç mekan tasarımlarında uygulanabilir, konforlu, estetik, komplike çözümler üretmek amacı ile oluşturduğumuz bir markadır. Bu markayı yaratırken önceliğimiz tüm mekansal donanımları, kalite ve estetik ile birlikte farklı uzmanlıkların fikir birlikteliğinde üretmek, tasarlamak ve uygulamaktır.

Saygın müşterilerimizin mekansal ihtiyaçlarına ve hayallerindeki ofise kavuşmak için gösterdikleri çabayı ve harcadıkları zamanı gözlemledikçe bu beklentilere karşılık verebilecek bir yapılanma firmamız için yeni bir hedef olmuştur. Bu yeni yapılanmayı kurgulamaya; beklentileri, zamanı, ekomoniyi yeniden sorgulayarak başladık. Estetik ve konforlu bir ortamda çalışmak isteyen bir firmanın mekansal olarak neler isteyebileceğini ve buna karşılık bizim bu süreci keyifli, ekonomik ve hızlı hale nasıl getirebileceğimizi yeniden düşünmeye çalıştık.

İşte bu düşüncelerle hem kendimizi, işimizi, kalitemizi ortaya koyacak, hem de bütüncül tasarım yaklaşımını daha geniş kitleler ile buluşturacak bir arayış bizi SOS’a ulaştırdı.

SOS (Special Office Solutions) olarak daha kaliteli hizmet vermek adına çıktığımız yolda müşteri memnuniyetini sağlamak ve uygulama sonrasında istenmeyen sürprizlerle karşılaşmamak için konsept sunum projelerinin gerçeği mümkün olduğunca yansıtması gerekliliğini gördük.

Dekorasyon projelerinin de ERG Proje tarafından hazırlandığı işlerde, bayiliklerini bünyemizde barındırdığımız markaların ürün gamına hakim olmamızdan ve bire bir aynı ürün görsellerini kullanmamızdan dolayı önerdiğimiz konsept proje sunumlarımız ile uygulama sonrası çıkan sonucun neredeyse eşdeğer olmasını sağladık.

Çözüm ortağımız Profesyonel Mimari Fotoğraf Sanatçısı Mimar Gürkan Akay ile sunum yaptığımız açılardan fotoğraf çekimleri yaparak bu benzerliği gözler önüne sunmayı hedefledik. Öneri projelerimizi ve sonrasında çıkan sonuç ile ilgili örnekleri aşağıda bulabilirsiniz.

Tüm sosyal ilişkilerin anahtarı olduğunu düşündüğümüz EMPATİ‘nin bizi doğru sonuca ulaştıracağına inanarak kendimizi; modern, çalışanların motivasyonunu arttıracak, estetik fonksiyonel ve kendini kanıtlamış firmalar tarafından oluşturulmuş yeni bir ofise ihtiyacı olan; kaliteli yaşayan, konforuna ve sağlığına düşkün, analitik düşüneni Dünya’da olup bitenlere vakıf hangi sorunlarla karşılaşırdık ve nasıl çözümler beklerdik dedik ve yola çıktık…

3 ana sorun gördük ve SOS'u tüm bu sorunlara çözüm olarak ortaya çıkardık.

Ofisimi kimler tasarlayacak ?

Ofisimde hangi ürün ve markalar tasarlanacak ?

Tüm ürünleri nasıl bir arada görebilirim ?